Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Polu

Jesteś tutaj:   Strona główna > Dla dzieci

Dla dzieci

 

WÓJT GMINY STARE POLE OGŁASZA

nabór wniosków o dofinansowanie zadań
z zakresu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest
z nieruchomości położonych na terenie Gminy Stare Pole w roku 2017.

 

 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił kolejną edycję konkursu pod nazwą "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego" (edycja 2017) na dofinansowanie kosztów demontażu, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest, w ramach któregoGmina Stare Pole ma możliwość ubiegania się o środki finansowe na usuwanie wyrobów azbestowych z terenu nieruchomości znajdujących się na jej obszarze.

W związku z tym Gmina Stare Pole planuje wystąpić do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku o dofinansowanie zadania pod nazwą "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Stare Pole”  edycja 2017 w imieniu wszystkich zainteresowanych osób fizycznych, przedsiębiorców i innych uprawnionych podmiotów, którzy posiadają wyroby zawierające azbest.

 

Kosztami kwalifikowanymi zadania, tzn. takimi, na które można uzyskać dofinansowanie, są koszty dotyczące:  demontażu, zbierania, transportu, zabezpieczenia i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest.

Do kosztów kwalifikowalnych nie zalicza się podatku VAT.

Kwota dofinansowania zadania może wynosić do 85% kosztów kwalifikowanych, obliczanych w oparciu o kryterium w postaci współczynnika efektywności kosztowej wynoszącego:

nie więcej niż 800 zł/Mg odpadu zawierającego azbest - jeżeli na zadanie składają się łącznie: demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie odp

 

Powered by CMSimple| Template: ge-webdesign.de| Zaloguj