Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Polu

Jesteś tutaj:   Strona główna > Ochrona danych

Ochrona danych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia PE i Rady (UE) z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Polu z siedzibą przy ul. Marynarki Wojennej 1b, reprezentowana przez: Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej

 1. Kontakt do Administratora danych osobowych - tel. 725460923.
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu: Realizacji zakresu działania i zadań ustawowych i statutowych, o których mowa w ustawie o bibliotekach z dnia 27 czerwca 1997 r. (Dz.U. 2018.0.574), art. 4 obejmujących następujące sprawy:
  • gromadzenie zbiorów
  • udostępnienie zbiorów,
  • odzyskanie ich lub ich równowartości,
  • obsługa użytkowników
  • prowadzenie statystyk
 3. Pani/Pana dane osobowe będą lub mogą być przekazywane do następujących podmiotów:
  • inne podmioty upoważnione do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa,
  • inne podmioty, które przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające)
 4. Podawane dane osobowe będą przechowywane do momentu przydatności.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych. 
 6. Posiada Pani/Pan prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, jednakże po zawarciu umowy dane osobowe zostaną usunięte po upływie terminów obowiązujących w przepisach prawa.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne – w przypadku ich nie podania umowa nie zostanie zawarta.
 9. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 10. Pana/Pani dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji

Powered by CMSimple| Template: ge-webdesign.de| Zaloguj